KAS IR PIEZEMĒŠANĀS LAPA?
Galvenā lapa ir vienas lapas vietne, kurā nav pāreju uz katalogiem vai sadaļām. Apmeklētājs ritina vietni līdz pašām beigām un pamazām pārliecinās par nepieciešamību iegādāties produktu, atstāt pieprasījumu, piezvanīt speciālistam. Bet, lai panāktu šādu efektu, ir nepieciešams sarežģīts darbs -
- mārketinga speciālists,

- dizainers,

- reklāmas tekstu autors
PIEZEMĒŠANĀS LAPAS PRIEKŠROCĪBAS UN TRŪKUMI
Galvenā lapa ir izveidota, lai iegūtu galveno priekšrocību - vietnes apmeklētāju pārveidošanu par potenciālajiem klientiem.
Fakts ir tāds, ka, meklējot produktu vai pakalpojumu internetā, viņš izvēlas starp vairākiem pārdevējiem. Izpētot vairākas vietnes, viņam ir daudz vieglāk izvēlēties uzņēmumu, kura vietnē ir norādīts viss tas, kas ir svarīgs izdarot viņa pareizo izvēli.
Piemēram, klasiskā vietnē ar vairākām sadaļām, katalogu un daudzām lapām cilvēks "pazaudēsies".

Visa informācija par uzņēmumu, par tā produktiem, par ieguvumiem ir dažādās lapās.

Pretstatā vietnei ar vairākām lapām ir galvenā lapa, kurā apmeklētājs pastāvīgi uzzina, ko piedāvā uzņēmums, ar ko tā piedāvājums atšķiras no citiem tirgū esošajiem, kādas priekšrocības ir produktiem.


Papildus apmeklētāju pārveidošanai par klientiem ir arī citas priekšrocības:

 • spēja pastāvīgi pārbaudīt pašu galveno lapu un tās sniegtos rezultātus. Tas ir nepieciešams, lai savlaicīgi veiktu izmaiņas vietnes struktūrā, saturā vai noformējumā un palielinātu pārveidošanu;
 • Ātrs sākums. Vietnes izveide prasa vairākas dienas;
 • spēja palaist vairākas vienas lappuses lapas dažādiem uzņēmuma sortimenta produktiem, lai redzētu, kas mērķauditoriju vairāk interesē;
 • gatavu veidņu pieejamība, ja uzņēmējs nevar atļauties mārketinga, dizainera komandu. Šajā gadījumā vietnes palaišanas laiks tiek samazināts līdz vairākām stundām.

Dažreiz jums tomēr vajadzētu dot priekšroku cita veida vietnei vai pat citādam pircēju piesaistīšanas veidam. Šeit ir daži galvenās lapas trūkumi:

 • izmantojot SEO optimizāciju, ir grūti reklamēt vietni. Vairāku lapu vietnē jūs varat ievietot tekstus ar atslēgvārdiem. Bet galvenajā lapā ir jākoncentrējas nevis uz semantiku, bet gan uz teksta bloku nozīmi;

 • grūtāk ir veidot uzticību apmeklētājiem. Galu galā vairāku lapu vietne izskatās reprezentablāka. Un apmeklētāji saprot, ka uzņēmumi iegulda daudz pūļu, lai izveidotu pilnvērtīgu katalogu, kas nozīmē, ka mazāk ticams, ka šādi uzņēmumi ir krāpnieki;

 • galvenajā lapā ir daudz mazāk informācijas. Piemēram, ja uzņēmums piedāvā tehniski sarežģītu vai dārgu produktu, tas nevarēs to pilnībā attēlot uz vienas lapas


Ja jūs joprojām vēlaties palaist galveno lapu, varat izmantot shēmu, kuru izmanto lielie uzņēmumi. Viņiem ir galvenā vietne, kuru reklamē, izmantojot SEO.
PIEZEMĒŠANĀS LAPAS IZVEIDE
Parasti galvenās lapas izveidi var sadalīt trīs darba blokos:
Sagatavošanās daļa, kuras laikā izstrādātājs pēta patērētājus
Semantisko un teksta bloku izveide
Darbs pie mājas lapas dizaina
SAGATAVOŠANĀS DAĻA
Gatavojoties galvenās lapas izveidošanai, jums jānosaka:

 • kāds produkts tiks reklamēts, izmantojot vietni, kāds ir lapas mērķis;

 • kurš ir šī produkta patērētājs, kuru interesēs vienas lapas piedāvājums;

 • uz kura Hunt kāpņu pakāpiena atrodas klienti, tas ir, cik viņi ir pazīstami ar savu problēmu un kā to atrisināt;

 • ko piedāvā konkurenti

Pirmkārt, tiek noteikts galvenās lapas mērķis vai produkts, kas tajā tiks parādīts. Ir svarīgi izvēlēties vienu mērķi vai produktu, lai nepārslogotu lapu ar informāciju.
Šajā posmā daudzi uzņēmēji kļūdās. Daži cilvēki domā, ka abi produkti ir atšķirīgi sortimenta priekšmeti, kas nav savstarpēji saistīti. Bet patiesībā "divi produkti" - tas ietver produktu un tā piederumu.

Piemēram, viedtālrunis un tā vāciņš. Galvenajā lapā nedrīkst būt nekas cits kā viedtālrunis.
Galu galā, ja pārdevējs vēlas pārdot arī vāciņu, viņam tam būs jāpievērš tāda pati uzmanība kā viedtālrunim. Tātad, vēlreiz runāt par ieguvumiem, meklēt atsauksmes uz vākiem.Otrais posms sagatavošanās posmā ir noteikt mērķauditoriju, kuru interesē produkts. Šeit pietiek izmantot klasiskās mērķauditorijas segmentēšanas metodes. Lūk, kas jums jāzina par klientiem:
Kāda problēma viņiem ir un kā produkts no galvenās lapas to atrisinās;
Kādi produktu izvēles kritēriji ir cilvēkiem. Pat ja produkts var interesēt lielu skaitu klientu, noteikti katram būs savi izvēles kritēriji. Kādam būs svarīgs attālums līdz birojam vai veikalam, kādam - cena, un kāds ir gatavs dot jebkādu naudu, lai tikai iegūtu vēlamo rezultātu;
Demogrāfiskās, ģeogrāfiskās īpašības - dzimums, vecums, sociālais statuss un atrašanās vieta
Trešais solis ir noteikt, kādā posmā atrodas klienti. Atkarībā no tā tiks sastādīta galvenās lapas struktūra.
Piemēram, ja klients vispār neapzinās, ka viņam ir problēma, tāpēc viņš nedomā un nemeklē veidus, kā to atrisināt. Šajā gadījumā galvenajā lapā jāiekļauj īss stāsts par negatīvo seku problēmu.
01
Pilnīgi atšķirīga struktūra būs vienā lapā tiem, kas jau zina par problēmu, tās risinājumu un vienkārši salīdzina vairākus pārdevējus. Šādā galvenajā lapā jums jākoncentrējas uz sadarbības priekšrocībām:
 • cenām,
 • piegādes laikiem,
 • papildu bezmaksas pakalpojumiem.
02
Ja jūsu potenciālo klientu vidū ir cilvēki no dažādiem Hunt kāpņu pakāpieniem, jums vajadzētu tos segmentēt un izveidot vairākas galvenās lapas.
03
Pēdējais sagatavošanās posms ir pārbaudīt citu uzņēmumu piedāvājumu. Jums jāpievērš uzmanība šādām niansēm:
Uzņēmuma piedāvājums - kāds produkts tiek piedāvāts, par kādu cenu, ar kādu piegādes / uzstādīšanas laiku;
Produkta kvalitāte - tā iepakojums, izskats, īpašības, materiālu kvalitāte;
Citu cilvēku vietņu struktūra - kādi semantiskie bloki tiek izmantoti, kādi spēlēšanas elementi ir klāt, kādi ir aicinājumi uz darbību.
STRUKTŪRAS ATTĪSTĪBA UN RAKSTUROŠANA
Pēc sagatavošanas darbu veikšanas ir jāizstrādā vienas lapas struktūra. Parasti tas ir atkarīgs no informācijas, kas vietnes apmeklētājiem jāpieņem lēmums:

1. Piedāvājums un USP
2. Ieguvumi
3. Cenu pamatojums
4. Iebildumu apstrāde
5. Sociāls pierādījums
6. Aicinājums uz darbību


Piedāvājums ir uzņēmuma piedāvājums ar lielām priekšrocībām. Tās apmeklētājs vispirms redz uz vienas lapas. Atkarībā no piedāvājuma sastādīšanas, apmeklētājs izlemj, vai lasīt vietni tālāk, vai pamest.

Piedāvājuma galvenās daļas ir šādas:

 • produkta vai pakalpojuma nosaukums;
 • atšķirība no citiem piedāvājumiem - piemēram, pagaidu cenas samazinājums, dāvana pirkumam, bezmaksas pakalpojums;
 • skaidrs aicinājums uz rīcību.
Bloka priekšrocības ir nepieciešamas, lai novērstu klienta uzmanību no citām firmām. Šajā blokā pietiek ar 5–6 pabalstiem. Galvenais ir tas, ka tie ir specifiski un svarīgi klientam.
Piemēram, daudzi uzņēmēji kā priekšrocības bieži izmanto racionalizētas frāzes, piemēram, "Lietojamība", "Augsta kvalitāte".

Tā vietā labāk ir noteikt, kāpēc kvalitāte ir augsta. Piemēram, norādiet, ka tiek izmantoti importētie komponenti, ka vidējais kalpošanas laiks ir vismaz pieci gadi.

Nākamais bloks ir cenu argumentācija
Šis bloks ir nepieciešams, ja produkta vērtība ir nozīmīga
Šajā gadījumā klientam ir psiholoģiski grūti šķirties no naudas: ir jāpaskaidro, kāpēc šāda cena ir adekvāta.
Šeit ir daži paņēmieni, kurus varat izmantot:
1.
Sadaliet cenu, ja produkts sastāv no vairākām daļām. Piemēram, ja pirkums ir vairumtirdzniecība, tad cena atšķirsies atkarībā no produkta vienību skaita;
3.
Trīs tarifu piedāvājums ar detalizētu sarakstu, kas katrā iekļauts;
2.
Sadaliet pirkumu tā, lai klients varētu precīzi redzēt, par ko viņš maksā. Piemēram, cena vienam un tam pašam klēpjdatoram atšķirsies atkarībā no papildu pakalpojumiem vai precēm - draiveru, komponentu uzstādīšanas, garantijas;
Salīdzinot cenu ar kaut ko pircējam saprotamu. Šī tehnika darbojas ar salīdzinoši lētām precēm.

Piemēram, sporta studijas abonementu par 20 euro var salīdzināt ar 10 tasēm kafijas.

Ja klients ir pārliecināts par cenas atbilstību, viņam joprojām ir iebildumi. Lai tos praktizētu, ir ērti izmantot jautājumu un atbilžu formātu. Katrs jautājums ietvers klienta iebildumus vai bailes. Par ko tieši auditorija uztraucas, var saprast, pētot forumus, veicot aptaujas sagatavošanās posmā.

Sociālie pierādījumi var palīdzēt nostiprināt pozitīvu iespaidu. Tās ir atsauksmes, lietas, garantijas. Dažreiz vienā un tajā pašā blokā ir iekļauti dažādi sertifikāti, kas apstiprina uzņēmuma profesionalitāti.

Pārskatīšanas prasības ir šādas:

 • ir nepieciešami īstie klientu vārdi, vēlams ar saiti uz viņu lapām sociālajos tīklos;
 • Atsauksmei jāpievieno fotoattēls vai video, kurā redzams produkts.

  Galvenais galvenās lapas struktūras bloks ir aicinājums uz darbību. Šī bloka atšķirīgā iezīme ir tā, ka bloks tiek dublēts vairākas reizes visā lapā. Lai pareizi uzrakstītu aicinājumu uz darbību, jums jāizvēlas viena mērķa darbība. Piemēram, piedāvājiet atstāt pieprasījumu visur.
  PIEZEMĒŠANĀS LAPAS DIZAINS
  Pēdējais darba posms ar vienu lapu izstrādāt piemērotu vietnes dizainu.

  Ir vairākas prasības:

  • izmantojiet režģi, pozicionējot vizuālos elementus, pogas uz izkārtojuma vai prototipa. Tātad elementi atradīsies aptuveni tādā pašā harmoniskā attālumā;
  • visām bildēm jābūt atbilstošām, tas ir, jāatbilst uzrakstītajam;
  • oriģināli fonti, kas labi sader ar lapas krāsu shēmu.
  © VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2020

  PRIVĀTUMA POLITIKA
  REKVIZĪTI