Online Workshop's ar Nauri Probaku
Uzlabo piezemēšanās lapu, klientu piesaistes stratēģiju un palielini pārdošanas apjomus
Workshop'a maksa ir 50 EUR/h 100 EUR/h
Workshop'a maksa ir 50 EUR 100 EUR
Pieteikties workshop'am par piezemēšanās lapu un klientu piesaistes stratēģiju
Ieguvumi, ko iegūsiet workshop'a laikā
Atbildes uz interesējošiem jautājumiem
Pirms workshop'a Jums būs pietiekoši daudz laika, lai apkopotu un sagatavotu jautājumu sarakstu, uz kuriem sen meklējāt atbildes. Uz konkrētu jautājumu saņemsiet konkrētu atbildi.
Individuāls piezemēšanās lapas audits
Veiksim auditu vienai no Jūsu esošajām piezemēšanās lapām pēc izvēles, kas uzrādīs konkrētus soļus un darba uzdevumus, tās uzlabošanai.
Piezemēšanās lapas, KAS PĀRDOD, struktūra
Saņemsiet konkrētu ŠABLONU, ko varēs izmantot pēc COPY/PASTE principa, lai turpmāk veidotu TIKAI tādas piezemēšanās lapas, KAS PĀRDOD.
Gatava stratēģija klientu piesaistei 24/7/365
Rīcības plāns un konkrēti darba uzdevumi, kas ir jāveic, lai ģenerētu ieinteresētos klientus bez apstājas.
Workshop'a maksa ir 50 EUR/h 100 EUR/h
Par mani
Nauris Probaks, 28 gadi, dzimis Rīgā. No kasiera kinoteātrī līdz mārketinga vadītājam.

Interneta mārketinga speciālists, freelancer's ar uzņēmējdarbības pieredzi, ceļotājs, tēvs un vīrs. 9 mēnešus ceļoju ar kemperi kopā ar visu ģimeni.

Pēdējo 3 gadu laikā palīdzēju saviem klientiem nopelnīt vairāk kā 300 000 EUR ar >60 000 EUR lielām investīcijām interneta reklāmā.

Veiksmīgi realizēju vairāk kā 120 interneta projektus: mājaslapu izveide, uzņēmumu virzīšana internetā, klientu piesaiste, pārdošanas procesu automatizācija u.c.

6 gadus ilga pieredze mārketingā.

Strādāju ar lielākajiem Eiropas zīmoliem un ne tikai: Walmark, HikVision, MamaPapa Forum, Altero, Multikino, Budmat u.c.
Bija tas gods pastrādāt kopā
Workshop'a maksa ir 50 EUR/h 100 EUR/h
Klientu atsauksmes
Anna Tarnopoļska
EMS fitnesa studija Fits You
"Jaunu reklāmas stratēģiju ieviešana, kur viens no nosacījumiem bija atjaunot mājaslapu, palielināja mūsu pārdošanas 8 reizes!"
Ļevs Fainveics
Business Education Plus, biznesa semināru organizācija
"Nāk potenciālo klientu plūsma, kas rezultējas atdevē, un ieguldītās investīcijas sevi atpelna. Strādājam gan ar biznesa un konkrētu pasākumu virzīšanu soc. tīklos, gan ar mājaslapu saistītos jautājumos. Sadarbību uzsākām ar korporatīvās mājaslapas uzlabošanas darbiem, un turpinājām ar konkrētu pasākumu virzīšanu ar pārdodošo mājaslapu un interneta reklāmas palīdzību. Sadarbību turpinam. Cenas un kvalitātes attiecība sevi pilnībā attaisno. Rekomendēju."
Sergejs Voroncovs
Interjera dizains un mēbeles pēc pasūtījuma
"Kad man bija nepieciešamība izveidot mājaslapu priekš mana jaunā projekta, es vērsos pēc palīdzības pie Naura, ar kuru es iepazinos biznesa klubā BNI. Mūsu tikšanās laikā Nauris ļoti detalizēti izjautāja mani par nišu, kurā darbojos, vēlamo rezultātu un mērķus. Biju patīkami pārsteigts, ka Nauris spēja ieraudzīt, piedāvāt un izpildīt tās lietas, par kurām pats nemaz nebiju aizdomājies. Es tiešām iegādājos ko vairāk, kā tikai mājaslapu."
Niķita Avdejevs
Fitnesa klubs Owl Gym
"Vienam no maniem Online produktiem Nauris sakārtoja piezemēšanās lapu, apmācīja veidot reklāmas Facebook un Instagram, kā rezultātā pie investētiem 160 EUR reklāmā, pēc nedēļas sasniedzām 500 EUR apgrozījumu. Kompleksā pieeja, Naura darbs un padomi man palīdzēja būt lietpratējam arī Naura jomā, jo Nauris ne tikai dara labu darbu, bet arī izglīto savus klientus."
Workshop'a maksa ir 50 EUR/h 100 EUR/h
© VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2020

PRIVĀTUMA POLITIKA
REKVIZĪTI