WORKSHOP'S AR NAURI PROBAKU
Par klientu klientu piesaisti Jūsu uzņēmumam 100 000 EUR vērtībā
Nauris Probaks
Klientu ģenerators | Probaks Group vadītājs
Šis workshop's ir tiem, kas iepazinās ar soli pa solim klientu piesaistes sistēmas stratēģiju "Kā izveidot klientu ģenerēšanas sistēmu, kas palielinās uzņēmuma ieņēmumus par 100000 EUR", bet netika ar to galā saviem spēkiem. Tāpēc šis ir izcils risinājums, kā ne tikai izveidot spēcīgu pamatu klientu ģenerēšanas sistēmai, bet arī apgūt to, līdz galam izprast, sasniegt 2021. gada mērķus un vairs nekad neuztraukties par klientu piesaisti. Un tas viss - manā uzraudzībā!
Jūsu ieguvumi no individuālā workshop'a
MENTORA UZRAUDZĪBA
Triju individuālu tikšanās laikā es radīšu drošības sajūtu ar savām kompetencēm, pieredzi un plašu skatījumu uz dzīvi, ka viss tiek darīts korekti un balstoties Jūsu mērķiem. Kā rezultātā Jūs koncentrēsieties tikai uz tām darbībām, kas nes rezultātu. Un šī ir tā formula, kā rezultātu sasniegt.
IZVEIDOTS SPĒCĪGS PAMATS KLIENTU ĢENERĒŠANAS SISTĒMAI
Konkurentu izpēte, mērķauditorijas analīze, galvenā produkta dekompozīcija un produktu matricas izveide, stratēģijas izveide u.c. - visi šie darba faili tiks aizpildīti zem mentora uzraudzības.
PASARGĀSIET SEVI NO "KLUPŠANAS AKMEŅIEM"
Tādi ir vienmēr, ieviešot jauninājumus savā biznesā, tāpēc kopā ar mani Jūs pasargāsiet sevi no visiem iespējamiem "klupšanas akmeņiem".
IETAUPĪSIET LAIKU UN ENERĢIJU
Kļūdas un labojumi, ko veic katrs uzņēmējs, sākot darbu ar klientu ģenerēšanas sistēmā, paņem daudz laika un enerģijas, kas noteikti ir katra uzņēmēja galvenais resurss. Neizšķērdējiet to!
NEPIECIEŠAMIE DARBAM SERVISI UN DARBA LAPAS
Workshop'a ietvaros Jums tiks izsniegta piekļuve visas darba lapas sistēmas spēcīgu pamatu izveidei, kā arī servisu saraksts, kurus ikdienā izmanto mūsu komanda darbā ar pasūtītājiem.
JAUTĀJUMU = NAV
Ja pirms workshop'a Jūsu bagāžā būs 101 jautājums, tad pēc individuāla darba ar mani - Jums vairs nebūs jautājumu, kā rezultātā patstāvīgi varēsiet palaist klientu ģenerēšanas sistēmu.
VISS GATAVS!
Spēcīgi pamati klientu ģenerēšanas sistēmai ir tas, kas ir nepieciešams, tāpēc Workshop'a beigās Jums būs viss nepieciešams, lai "nospiestu" pogu START un sāktu ģenerēt pastāvīgu klientu plūsmu savam biznesam.
Kā notiek workshop's
BEZ vētrainas darbības imitācijas - FOKUSS tikai uz to, kas nes rezultātu
1
PIETEIKUMA NOFORMĒŠANA
Aizpildiet prasīto informāciju par sevi un savu uzņēmumu pieteikuma formā.
2
DALĪBAS APMAKSA
Pēc pieteikuma aizpildīšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins apmaksai.
3
GRAFIKA SASKAŅOŠANA
Pēc apmaksas saņemšanas es ar Jums sazināšos, lai vienotos par Workshop'a detaļām - interesējošiem jautājumiem, online tikšanās datumiem un laikiem. Nekas nemotivē vairāk par deadline'iem.
4
TIKŠANĀS NR.1
Pirmās tikšanās uzdevums ir izprast situāciju un vājos posmus. Tāpēc:
  • sastādīsim nepieciešamos darba uzdevumus
  • veiksim JAUTĀJUMU & ATBILŽU sesiju
Tikšanās ilgums: 1h.
5
TIKŠANĀS NR.2
Otrās tikšanās mērķis ir pārbaudīt izdarīto. Tāpēc:
  • pārbaudīsim veiktos darbus
  • norādīsim pieļautās kļūdas
  • veiksim JAUTĀJUMU & ATBILŽU sesiju
Tikšanās ilgums: 1h.
6
TIKŠANĀS NR.3
Trešās tikšanās mērķis ir izveidot spēcīgus pamatus Jūsu klientu ģenerēšanas sistēmai. Tāpēc:
  • pārbaudīsim kļūdu labojumus
  • veiksim izdarītā darba kopsavilkumu
  • izrunāsim pēdējos jautājumus JAUTĀJUMU & ATBILŽU sesijā
Tikšanās ilgums: 1h.
Workshop'a cena = 200 EUR
Ja arī pēc Workshop'a nebūsiet pārliecināti, ka saviem spēkiem ar to tiksiet galā un Jums būs nepieciešama manas komandas iesaiste, Jums automātiski tiks piešķirta 200 EUR ATLAIDE pakalpojumam par klientu ģenerēšanas sistēmas ieviešanu un izveidi.
Sasniegtie rezultāti, darbā ar pasūtītājiem
Lai darbi runā vairāk par vārdiem.
MEDICĪNA
Produkts: lāzerepilācija.
Kas tika izdarīts? Izveidota klientu ģenerēšanas sistēma ar maksas produktu pirmajā saskarsmes punktā. Priekš tā tika izveidota piezemēšanās lapa ar skaidru piedāvājumu klientiem, ar mērķi ģenerēt pieteikumus.
Kādu rezultātu sasniedzām? Pirmajā mēnesī ar 200 EUR starta investīcijām reklāmā tika uzģenerēti 210 pieteikumi 7350 EUR vērtībā. Rezultātā daļai no pieteikumiem turpināja lāerepilācijas kursu, veicot vismaz vēl 5 vizītes.
OFFLINE SEMINĀRS
Produkts: konference mīlošiem vecākiem.
Kas tika izdarīts? Izveidota piezemēšanās lapa, kas pārdod, ar mērķi ievākt potenciālo interesentu datus.
Kādu rezultātu sasniedzām? 1000 EUR investīcijas reklāmā atnesa 5500 EUR pārdošanā.
MEDICĪNA
Produkts: kāju vēnu diagnostika.
Kas tika izdarīts? Izveidota klientu ģenerēšanas sistēma ar maksas produktu pirmajā saskarsmes punktā. Priekš tā tika izveidota piezemēšanās lapa ar skaidru piedāvājumu klientiem, ar mērķi ģenerēt pieteikumus.
Kādu rezultātu sasniedzām? Pirmajā mēnesī ar 200 EUR starta investīcijām reklāmā tika uzģenerēti 75 pieteikumi 3000 EUR vērtībā. Rezultātā daļai no pieteikumiem bija nepieciešams ārtniecības process, tādā veidā klientu ģenerēšanas sistēma turpina tālāko darbību.
FITNESS
Produkts: EMS nodarbības.
Kas tika izdarīts? Izveidota klientu ģenerēšanas sistēma ar produktu matricu, kurā ir 2 maksas produkti: viens akcijas, kura uzdevums ir atvest jaunu klientu uz klubu, otrs - galvenais produkts [nodarbību abonements].
Kādu rezultātu sasniedzām? Pirmajā mēnesī 180 EUR investīcija reklāmā, ģenerē 1170 EUR ieņēmumos.
NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI
Produkts: NĪ pārdošana.
Kas tika izdarīts? Izveidota klientu ģenerēšanas sistēma ar produktu matricu, kas sastāvēja no bezmaksas produkta un 2 maksas produktiem, no kuriem viens ir pamatprodukts.
Kādu rezultātu sasniedzām? 12 dienu laikā ar 200 EUR reklāmas budžetu tikai piesaistīti 181 potenciālie klienti, un ar 19 no tiem tika noslēgti reāli darījumi.
BIZNESA SEMINĀRI
Produkts: offline seminārs.
Kas tika izdarīts? Izveidota piezemēšanās lapa, kas pārdod, ar mērķi ievākt potenciālo interesentu datus.
Kādu rezultātu sasniedzām? 1500 EUR investīcijas reklāmā atnesa 7000 EUR pārdošanā.
BŪVNIECĪBA
Produkts: tērauda moduļu jumti.
Kas tika izdarīts? Izveidota klientu ģenerēšanas sistēma ar bezmaksas produktu un pamatproduktu.
Kādu rezultātu sasniedzām? Mēneša laikā 50 mērķa klienti jumta izvēlei savam jaunajam mājoklim.
MLM
Produkts: Omega-3 zivju eļļa.
Kas tika izdarīts? Izveidots pirmais posms klientu ģenerēšanas sistēmā - no bezmaksas produkta uz pirmo nedārgu maksas produktu.
Kādu rezultātu sasniedzām? Pirmajā mēnesī piesaistīti gandrīz 300 potenciālie klienti.
Par mani
Nauris Probaks, 28 gadi, dzimis Rīgā. No kasiera kinoteātrī līdz mārketinga vadītājam.

Interneta mārketinga speciālists, freelancer's ar uzņēmējdarbības pieredzi, ceļotājs, tēvs un vīrs. 9 mēnešus ceļoju pa Eiropu kopā ar ģimeni.

Pēdējo 3 gadu laikā palīdzēju saviem klientiem nopelnīt vairāk kā 300 000 EUR ar >60 000 EUR lielām investīcijām interneta reklāmā.

Veiksmīgi realizēju vairāk kā 120 interneta projektus: mājaslapu izveide, uzņēmumu virzīšana internetā, klientu piesaiste, pārdošanas procesu automatizācija u.c.

6 gadus ilga pieredze mārketingā.

Strādāju ar lielākajiem Eiropas zīmoliem un ne tikai: Walmark, HikVision, MamaPapa Forum, Altero, Multikino, Budmat u.c.
Klientu atsauksmes
Anna Tarnopoļska
EMS fitnesa studija Fits You
"Jaunu reklāmas stratēģiju ieviešana, kur viens no nosacījumiem bija atjaunot mājaslapu, palielināja mūsu pārdošanas 8 reizes!"
Ļevs Fainveics
Business Education Plus, biznesa semināru organizācija
"Nāk potenciālo klientu plūsma, kas rezultējas atdevē, un ieguldītās investīcijas sevi atpelna. Strādājam gan ar biznesa un konkrētu pasākumu virzīšanu soc. tīklos, gan ar mājaslapu saistītos jautājumos. Sadarbību uzsākām ar korporatīvās mājaslapas uzlabošanas darbiem, un turpinājām ar konkrētu pasākumu virzīšanu ar pārdodošo mājaslapu un interneta reklāmas palīdzību. Sadarbību turpinam. Cenas un kvalitātes attiecība sevi pilnībā attaisno. Rekomendēju."
Sergejs Voroncovs
Interjera dizains un mēbeles pēc pasūtījuma
"Kad man bija nepieciešamība izveidot mājaslapu priekš mana jaunā projekta, es vērsos pēc palīdzības pie Naura, ar kuru es iepazinos biznesa klubā BNI. Mūsu tikšanās laikā Nauris ļoti detalizēti izjautāja mani par nišu, kurā darbojos, vēlamo rezultātu un mērķus. Biju patīkami pārsteigts, ka Nauris spēja ieraudzīt, piedāvāt un izpildīt tās lietas, par kurām pats nemaz nebiju aizdomājies. Es tiešām iegādājos ko vairāk, kā tikai mājaslapu."
Niķita Avdejevs
Fitnesa klubs Owl Gym
"Vienam no maniem Online produktiem Nauris sakārtoja piezemēšanās lapu, apmācīja veidot reklāmas Facebook un Instagram, kā rezultātā pie investētiem 160 EUR reklāmā, pēc nedēļas sasniedzām 500 EUR apgrozījumu. Kompleksā pieeja, Naura darbs un padomi man palīdzēja būt lietpratējam arī Naura jomā, jo Nauris ne tikai dara labu darbu, bet arī izglīto savus klientus."
© VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2020

PRIVĀTUMA POLITIKA
REKVIZĪTI