Paldies par Jūsu interesi!
Lai piekļūtu PDF failam, spiežat uz pogas zemāk!

Tuvākajā laikā es to nosūtīšu Jums uz e-pastu, ja nu pazaudējat piekļuvi vai nepaspējat to saglabāt datorā vai telefonā.

Iepazīsimies tuvāk, kā arī pastāstīšu reālus piemērus ar skaitļiem, kā piezemēšanās lapa palīdz piesaistīt jaunus klientus ar augstiem atdeves rādītājiem.

Tiekamies!

Ar laba vēlējumiem Jūsu biznesam,
Nauris Probaks
UZMANĪBU!
ŠEIT VEIDO PIEZEMĒŠANĀS LAPAS,
KAS PĀRDOD!
TIKAI PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM
Pie mums Jūs saņemsiet
Mūsdienīgas piezemēšanās lapas, kas pārdod, izveidi
Zibensātrumu pakalpojuma nodrošināšanā
Garantētu rezultātu
Tehnisko atbalstu 24/7
Kāpēc uzņēmumam nepieciešama piezemēšanās lapa?
Mūsdienu interneta reklāmas stratēģijā tiek iekļautas daudz un dažādas metodes to efektivitātes palielināšanai. Viens no reklāmas rīkiem, ar kuru palīdzību vienlaikus tiek sasniegti vairāki mērķi, ir tā saucamā piezemēšanās lapa jeb Landing Page. Veiksmīgi uzņēmumi pievērš pastiprinātu uzmanību to veidošanai un attīstībai, sasniedzot izcilus rezultātus.
Efektīva piezemēšanās lapa ir 80% no uzņēmuma pārdošanām internetā
Piezemēšanās lapa [Landing Page] - tīmekļa lapa, kuras galvenais mērķis ir likt tās apmeklētājam veikt konkrētu darbību. Šī darbība var būt gan produkta pirkšana, gan pakalpojuma pasūtīšana, bet tik pat labi arī reģistrācija, abonēšana vai pieteikuma aizpildīšana.

Piezemēšanās lapas izstrāde vienmēr nozīmē nopietnu iedziļināšanos konkrētajā biznesā. Pārdodošās lapas struktūrai jābūt efektīvai, kas pielāgota konkrētam biznesam, skaidri norādot kas to atšķir no konkurentiem un prezentē uzņēmuma unikālo pārdošanas piedāvājumu, identificē un palīdz atrisināt klientu sāpes.
Ieguvumi
JŪS PĒRKAT MĀJASLAPU
Jūs pērkat piezemēšanās lapu, kas pārdod, un ne tikai...
PILNS PAKALPOJUMU SERVISS
Jūs saņemat ne tikai piezemēšanās lapu, bet arī tehnisku uzturēšanu, domēnu, rediģēšanas servisu un piezemēšanās lapas virzīšanu.
GARANTĒTS REZULTĀTS
Ja pēc realizētā projekta palaišanas Jūs negūstat peļņu, mēs ieviešam korekcijas un uzlabojumus, un novadam projektu līdz rezultātam.
STARPTAUTISKA PIEREDZE
Mums ir plaša pieredze darbā gan ar Baltijas līmeņa, gan NVS valstu uzņēmumiem.
FOKUSS
Mēs strādājam tikai ar maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī tikai pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc mēs skaidri saprotam savus klientus un paceļam viņu biznesu jaunā līmenī.
CENA
Izpildes kvalitāte, projekta vadība un iegūtais rezultāts pilnībā attaisnos ieguldījumus.
INDIVIDUĀLĀ PIEEJA
Mēs izmantojam visefektīvākos veidus, kā strādāt ar klientu komunikāciju, lai ņemtu vērā visas Jūsu vēlmes un pieprasījumus projekta veiksmīgai realizēšanai.
Kāpēc mēs sasniedzam izcilus rezultātus
Vai kāpēc ar mums ir labi
1
Mēs sīki izpētam Jūsu biznesa nišu

Jebkurš projekts ir liela provizoriska analīze par Jūsu uzņēmumu, konkurentiem, mērķauditoriju, situāciju tirgū, galvenajiem mērķiem un uzdevumiem.
2
Strādājam tikai ar tiem uzņēmumiem, kas ir interesanti mums
Mēs strādājam nevis uz kvantitāti, bet kvalitāti. Un mēs uzskatām, ka labu un kvalitatīvu darbu var veikt tikai tad, kad dari to, kas patīk. Līdz ar to, tiek izpildīti visi KPI, un klients ir apmierināts. Apmierināts klients - mūsu prioritāte.
3
Darām kvalitatīvi
Mēs darām tikai to, ko protam darīt, un darām to kvalitatīvi. Tāpēc, ka mums patīk fokuss, un mūsu fokuss ir darbs ar pakalpojumu sniedzējiem un piezemēšanās lapu izveide, ar kā palīdzību mēs piesaistām potenciālos klientus.
4
Dialogu veicam vienkāršā valodā
Mūsu niša ir pilna ar dažādiem terminiem, kurus bieži nesaprot. Tos izmantojam tikai ar tiem klientiem, kuriem ir kompetence šajos jautājumos. Un neizmantojam tos ar tiem klientiem, kuriem ir mazāka kompetence, lai mēs izliktos gudrāki - nē. Mēs pielāgojamies un runājam klienta valodā.
TESTS
Vai Jūsu uzņēmumam nepieciešama piezemēšanās lapa?


Ja uz vienu no zemāk esošiem jautājumiem atbilde ir , Jums steidzami ir nepieciešama piezemēšanās lapa!
Vai Jūsu piezemēšanās lapa nes augļus biznesam?
1
Vai Jūs strādājat ar lapas virzīšanu?
2
Vai Jūs veltat laiku lapas uzlabošanas darbiem?
3
Sadarbības process
Elektroniskās klienta anketas aizpilde
Piedāvājuma izveide
Konkurentu un mērķauditorijas analīze un stratēģijas izveide
Līguma saskaņošana un avansa rēķina apmaksa
Projekta izpilde
Jaunu rezultātu sasniegšana
Par mani
Nauris Probaks, 28 gadi, dzimis Rīgā. No kasiera kinoteātrī līdz mārketinga vadītājam.

Interneta mārketinga speciālists, freelancer's ar uzņēmējdarbības pieredzi, ceļotājs, tēvs un vīrs. 9 mēnešus ceļoju ar kemperi kopā ar visu ģimeni.

Pēdējo 3 gadu laikā palīdzēju saviem klientiem nopelnīt vairāk kā 300 000 EUR ar >60 000 EUR lielām investīcijām interneta reklāmā.

Veiksmīgi realizēju vairāk kā 120 interneta projektus: mājaslapu izveide, uzņēmumu virzīšana internetā, klientu piesaiste, pārdošanas procesu automatizācija u.c.

6 gadus ilga pieredze mārketingā.

Strādāju ar lielākajiem Eiropas zīmoliem un ne tikai: Walmark, HikVision, MamaPapa Forum, Altero, Multikino, Budmat u.c.
Portfolio
Klientu atsauksmes
Anna Tarnopoļska
EMS fitnesa studija Fits You
"Jaunu reklāmas stratēģiju ieviešana, kur viens no nosacījumiem bija atjaunot mājaslapu, palielināja mūsu pārdošanas 8 reizes!"
Ļevs Fainveics
Business Education Plus, biznesa semināru organizācija
"Nāk potenciālo klientu plūsma, kas rezultējas atdevē, un ieguldītās investīcijas sevi atpelna. Strādājam gan ar biznesa un konkrētu pasākumu virzīšanu soc. tīklos, gan ar mājaslapu saistītos jautājumos. Sadarbību uzsākām ar korporatīvās mājaslapas uzlabošanas darbiem, un turpinājām ar konkrētu pasākumu virzīšanu ar pārdodošo mājaslapu un interneta reklāmas palīdzību. Sadarbību turpinam. Cenas un kvalitātes attiecība sevi pilnībā attaisno. Rekomendēju."
Sergejs Voroncovs
Interjera dizains un mēbeles pēc pasūtījuma
"Kad man bija nepieciešamība izveidot mājaslapu priekš mana jaunā projekta, es vērsos pēc palīdzības pie Naura, ar kuru es iepazinos biznesa klubā BNI. Mūsu tikšanās laikā Nauris ļoti detalizēti izjautāja mani par nišu, kurā darbojos, vēlamo rezultātu un mērķus. Biju patīkami pārsteigts, ka Nauris spēja ieraudzīt, piedāvāt un izpildīt tās lietas, par kurām pats nemaz nebiju aizdomājies. Es tiešām iegādājos ko vairāk, kā tikai mājaslapu."
Niķita Avdejevs
Fitnesa klubs Owl Gym
"Vienam no maniem Online produktiem Nauris sakārtoja piezemēšanās lapu, apmācīja veidot reklāmas Facebook un Instagram, kā rezultātā pie investētiem 160 EUR reklāmā, pēc nedēļas sasniedzām 500 EUR apgrozījumu. Kompleksā pieeja, Naura darbs un padomi man palīdzēja būt lietpratējam arī Naura jomā, jo Nauris ne tikai dara labu darbu, bet arī izglīto savus klientus."
CIK TAS MAKSĀ?

Katra klienta vēlamais rezultāts, mērķi, niša, mērķauditorija ir tik dažādi, ka katrs projekts tiek izskatīts individuāli. Sagatavošanas darbi - mērķauditorijas un tirgus analīze, konkurentu izpēte, stratēģijas izveide - aizņem lielu daļu laika. Mūsu ieguldītais sagatavošanas darbs un tā materiāls, kas tiek iekļauts projekta cenā pēc noklusējuma, vienmēr paliek pie klienta citu mārketinga aktivitāšu organizēšanai.
Jūsu kopējais ieguvums
Es garantēju, ka 1h gara tikšanās un saņemtā informācija pie tūlītējas ieviešanas JAU UZLABOS JŪSU PIEZEMĒŠANĀS LAPAS REZULTĀTUS.

Cena, par kuru Jūs iegādāsieties piezemēšanās lapas izveidi iekļauj ne tikai fizisku darbu un patērēto laiku pie lapas izveides, bet arī:
- tirgus analīzi
- konkurentu izpēti
- unikāla pārdošanas piedāvājuma izveide
- mērķauditorijas analīzi
- stratēģijas izveide

Tas nav parasts darbu saraksts, kas tiek parasti tikai solīts. Tie ir materiāli, kas tiek aizpildīti pēc mūsu izveidotām formām un nodoti klientiem, kā rezultātā visu šo informāciju klienti var pielietot patstāvīgi.

Mēs veidojam, izglītojam un palīdzam klientiem sasniegt labākus rezultātus.

Mēs darām vairāk, nekā no mūs gaida.
Nauris Probaks
Freelancer's ar starptautiskas aģentūras standartiem
Biežāk uzdotie jautājumi
Kam mēs varam palīdzēt?
Uz doto brīdi mēs strādājam tikai ar pakalpojumu sniedzējiem mazo un vidējo uzņēmumu segmentā, tāpēc tiem, kas strādā ar fizisko produktu pārdošanu, diemžēl pašlaik mēs nespēsim palīdzēt.
Cik izmaksā piezemēšanās lapas izveide?
Katra klienta vēlamais rezultāts, mērķi, niša, mērķauditorija ir tik dažādi, ka katrs projekts tiek izskatīts individuāli, tāpēc bez papildus informācijas par Jūsu biznesu cenu nav iespējams pateikt. Taču ņemot vērā līdzšinējo pieredzi, piezemēšanās lapas izveide uzņēmuma vidēji izmaksā 350 EUR.
Cik daudz laika nepieciešams piezemēšanās lapas izveidei?
Atkarībā no projekta grūtības pakāpes un klienta iesniegtās informācijas ātruma, piezemēšanās lapas izveide aizņem no vienas līdz divām nedēļām.
Ko sevī ietver mērķauditorijas analīze, tirgus un konkurentu izpēte un stratēģijas izveide?
Mērķauditorijas analīze sākas ar Jūsu auditorijas segmentāciju, kur katrs segments atsevišķi tiek izpētīts, atbildot uz 30 jautājumiem par un ap Jūsu mērķauditoriju, kas palīdz to izprast, lai veiksmīgi izveidotu virzīšanas stratēģiju - sākot ar piezemēšanās lapas struktūru un iekļauto informāciju, un beidzot ar reklāmas banneru sagatavošanu. Savukārt tirgus un konkurentu izpēte sevī ietver padziļinātu saprašanu par konkurentiem, iekļaujot zīmola saturu, cenas, priekšrocības un trūkumus par katru no galvenajiem konkurentiem, kas palīdz izveidot unikālu pārdošanas piedāvājumu un nostiprināt pozīcijas tirgū. Atsevišķos gadījumos, kad tas ir iespējams, analizējam arī konkurentu piezemēšanās lapas.
Vai joprojām šaubāties? Izmantojiet bezmaksas konsultāciju!
© VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2020

PRIVĀTUMA POLITIKA
REKVIZĪTI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Piekrītu
Pieteikties sarunai par piezemēšanās lapas izveidi