ar sistematizētu klientu piesaisti un digitālo mārketingu, palielināt pārdošanas apjomus un uzrunāt JAUNU un MAKSĀTSPĒJĪGU auditoriju
PASŪTĪTĀJS:
FITNESS. MOBILĀ APLIKĀCIJA.
CASE STUDY — SADARBĪBAS PIEREDZE
Piesakies sarunai ar mūsu mārketinga un pārdošanas ekspertiem un NOSKAIDRO digitālā mārketinga stratēģijas vājos posmus, kur Tavs uzņēmums zaudē naudu!
AR KĀDU PROBLĒMU PIE MUMS VĒRSĀS KLIENTS
Līdzšinējā vajadzība balstījās uz jauna produkta palaišanu Latvijas tirgū - fitnesa un veselīgā uztura mobilā aplikācija.

Pasūtītāja 3 galvenie uzdevumi:
- piesaistīt lapas apmeklētājus
- veicināt aplikācijas lejupielādes
- veicināt pakalpojumu iegādi, ko piedāvā aplikācija
Izstrādāt caurspīdīgu, pamatotu un loģisku digitālā mārketinga procesu.
Iegūt skaidru investīciju atdevi par visām veiktajām mārketinga aktivitātēm, lai tas atspoguļotos pārdošanas apjomā un jaunos piesaistītos klientos.
Ieviest rezultatīvu Facebook un Instagram maksas reklāmu, kas piesaista KLIENTUS, nevis sekotājus, like'us un share'us.
Piesaistīt JAUNUS un MAKSĀTSPĒJĪGUS klientus, kas veiks konkrētas darbības attiecībā pret piedāvājumu - LEJUPIELĀDĒS un PIRKS.
KĀDU DARBU PAVEICA MŪSU KOMANDA
BIZNESA AUDITS
Veicām konkurentu un tirgus izpēti no jaunu klientu piesaistes konteksta, pētot un analizējot ar kādiem instrumentiem un piedāvājumiem uzrunā klientus pasūtītāja galvenie konkurenti. Tāpat tika veikta pasūtītāja mērķauditorijas [MA] analīze, lai noskaidrotu tās problēmas, sāpes un vajadzības.
KLIENTA CEĻA IZVEIDE
Balstoties uz iegūto informāciju biznesa auditā, ir izveidots skaidrs klienta ceļš ar nepieciešamo produktu līniju, pa kuru loģiski tiks virzīts jaunais piesaistītais klients uz kādu no uzņēmuma pakalpojumiem. Tas sastāv no bezmaksas piedāvājuma potenciāliem klientiem, turpmākās digitālās komunikācijas un pārdošanas stratēģijas.
PĀRDOŠANAS STRATĒĢIJA
Klienta ceļa izveide skaidri parāda kurā posmā un kas ir jāpārdod klientam. Pārdošanas stratēģija ar klienta ceļa palīdzību ir stāsts par loģisku un korektu pārdošanu, kas samazina klienta iespēju atteikties no darījuma un atbild par apgrozāmo līdzekļu ģenerēšanu uzņēmumam.
PIEZEMĒŠANAS LAPAS IZVEIDE
Augsti konvertējoša piezemēšanās lapa klienta pārdošanas stratēģijas ietvaros veicina komunikāciju ar potenciālo klientu, kā rezultātā pastiprina viņu interesi un izraisa vēlmi mijiedarboties ar pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu - lejupielādēt aplikāciju.
FACEBOOK/INSTAGRAM REKLĀMAS SET UP'S
Darbā ar Facebook/Instagram Ads ieviesām reklāmas mērķus, kas atbild par rezultātu, kas atspoguļojas potenciālo klientu skaitā un viena klienta piesaistes izmaksās, un kas līdz šim netika izmantoti.
E-PASTU MĀRKETINGA AUTOMATIZĀCIJAS IEVIEŠANA
Pārdošanas stratēģijas efektīvs palīginstruments ir e-pastu mārketings, kas ar papildu saskarsmes punktiem par un ap klientu un pakalpojumiem nokomunicē par pakalpojuma ieguvumiem, priekšrocībām, kā arī pastiprina potenciālā klienta problēmas, vajadzības vai sāpes. Un tad pārdod savu pakalpojumu.
REZULTĀTS UN EFEKTS, KO SASNIEDZĀM
PIEZEMĒŠANĀS LAPAS AR 16% AUGSTU KONVERSIJU
Izveidojām pārdodošu aplikācijas piezemēšanās lapu ar speciālo piedāvājumu, uz kuru piezemējās 1800+ cilvēku, no kuriem 300 cilvēki jeb 16% no apmeklētājiem lejupielādēja aplikāciju.
FACEBOOK/INSTAGRAM REKLĀMA, KAS PIESAISTĪJA <2000 JAUNUS UN MAKSĀTSPĒJĪGUS KLIENTU INTERESI 2 NEDĒĻU LAIKĀ
Starta investīcijas Facebook/Instagram reklāmā sasniedza 300 potenciālo klientus kontaktus jeb aplikācijas lejupielādes, no kuriem daļa iegādājās aplikācijas abonementu vairāku simtu eur vērtībā.
SOC. TĪKLU REKLĀMA AR AUGSTU ATDEVI
Pilnīga kontrole pār investētiem līdzekļiem un esošo un nākotnes pārdošanas apjomu ar digitālā mārketinga instrumentu palīdzību. Reāli aplikācijas pirkumi no mērķa klientiem.
© VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2020

PRIVĀTUMA POLITIKA
REKVIZĪTI