5 argumenti, kāpēc klientu piesaistei izmantot piezemēšanās lapas
Lasīšanas laiks: 5 min.

Izstāstīšu par vienu jaudīgu instrumentu, kas palīdzēs piesaistīt mērķa klientus saviem pakalpojumiem, darbā ar Facebook & Instagram reklāmu.

Un šis instruments = piezemēšanās lapa.

Kas ir piezemēšanās lapa?

Internetā var atrast vairākus skaidrojumus, taču es padalīšos ar, manuprāt, visprecīzāko.

No uzņēmējdarbības skatu punkta, piezemēšanās lapa ir pārdošanas lapa. Lapa, kas palīdz pārdod jeb pamudināt uz kādu konkrētu rīcību par labu uzņēmumam. Piemēram, pirkt vai reģistrēties.

No mārketinga skatu punkta, piezemēšanās lapa ir loģisks reklāmas sludinājuma turpinājums. Piemēram, jūs izveidojāt foršu un "garšīgu" piedāvājumu savai mērķa auditorijai, un vēlaties par to pastāstīt. Facebook & Instagram reklāmas sludinājuma ietvaros ir grūti padalīties ar pilnu informāciju par piedāvājumu, turklāt ņemot vērā soc. tīklu īpatnības, cilvēkiem nav laika iepazīties. BET! Jums ir lieliska iespēja ar reklāmas sludinājumu piesaistīt mērķa klienta uzmanību un izraisīt interesi. Ja interese tiks izraisīta, cilvēks pāries uz piezemēšanās jeb pārdošanas lapu, kurā būs pilna informācija par piedāvājumu + pamudinājums uz konkrētu darbību.

Un lūk, 5 argumenti, kāpēc klientu piesaistei izmantot piezemēšanās lapas.

#1 - Piezemēšanās lapa palīdz piesaisīt maksātspējīgu auditoriju, jo darbojās kā filtrs.

Kādā veidā?

Un te vienmēr strādā sekojošs piemērs.

Vai jums ir bijis tā, ka klientu pieteikumu ir daudz, bet starp viņiem lielākā daļa ir "vienkārši intereses pēc" bez konkrētiem pirkumiem? Ja jā, tad par iemeslu tam var būt sekojošas lietas:

  1. jums nav izstrādāts skaidrs piedāvājums
  2. tiek strādāts ar Facebook formām, kas atbild par pieteikumu ģenerēšanu
Facebook formām ir viens negatīvs blakusefekts - lielu lomu spēlē emocionāls lēmums, kas ir īstermiņa. Līdz ar to, cilvēkam ātri dziest vajadzība un interese, jo reklāmas sludinājumā nav iespējams ietvert visu informāciju.

Savukārt piezemēšanās lapā var iekļaut visu nepieciešamo informāciju par piedāvājumu un soli pa solim atsijāt reālus pircējus no pārējiem interesentiem, kā rezultātā slēgt darījumus ar augstāku konversiju.

Ar šādu problēmu pie mums bieži vēršas uzņēmēji, kā rezultātā mēs ātrā laikā ar vienkāršiem un saprotamiem uzlabojumiem, spējam uzlabot reklāmas atdevi.

#2 - Piezemēšanās lapa ātri sasniedz uzstādīto mērķi - reģistrācijas un pirkumus.

Katram uzņēmumam ir nepieciešami klienti. Tāpēc, lai šos klientus iegūtu, ir nepieciešami pirkumi [ja jums ir interneta veikals] vai reģistrācijas jeb pieteikumi [ja jums ir bizness, kas sniedz pakalpojumus].

Un tas ir galvenais piezemēšanās jeb pārdošanas lapas mērķis, kas tiek sasniegts kopā ar reklāmu, turklāt šis mērķis simpatizē visiem uzņēmējiem.

#3 - Ievāc svarīgus analītiskus datus par auditoriju, kas palīdz uzņēmuma ilgtermiņa virzīšanas stratēģijai.

Ja strādājat ar Facebook (nu jau Meta :) ) Pixel kodu un izmantojiet Lookalike auditorijas, tad jūs saprotat par ko iet runa. Ja tomēr neizmantojat, tad īsumā izstāstīšu par priekšrocībām.

Facebook's ar Pixel koda palīdzību ievāc jūsu patērētāju interneta lietošanas uzvedības datus. Ja pavisam vienkārši - tad Facebook's zin kas patīk un kas nepatīk jūsu potenciāliem klientiem. Kā rezultātā, jums ir iespējams būvēt jaunus un advancētus auditorijas veidus, kas vēl vairāk palielinās Facebook & Instagram reklāmas atdevi.

Īpaši palīdz uzņēmumiem, kas strādā uz eksportu.

#4 - Ar izmērāmiem datiem piezemēšanās lapa parāda konkrētu rezultātu.

Uzņēmējs zin:
  • cik apmeklētāju ir bijuši
  • cik no šiem apmeklētājiem ir nopirkuši vai reģistrējušies
  • kāda ir piezemēšanās lapas konversija
  • un kāds ir sasniegtais pārdošanas apjoms
Kā rezultātā jūs spēsiet prognozēt savu pārdošanas apjomus un kontrolēt uzņēmuma budžetu.
Viss ir izmērāms un pārskatāms.

#5 - Piezemēšanās lapa nenovērš potenciālā klienta uzmanību no darījuma.

Piezemēšanās lapas, kas pārdod, izveidē ir jāievēro konkrēta struktūra, kas ir orientēta uz pārdošanu, jo apmeklētāja uzmanība tiek koncentrēta uz reklāmas piedāvājumu un ieguvumiem. Līdz ar to, darbā ar piezemēšanās lapu jūs gaida ne tikai lapas apmeklējumi, kā tas bieži notiek mājaslapas gadījumā, bet arī reāli pieteikumi, pirkumi un darījumi.

Pietiekties sarunai par klientu un pārdošanas apjomu palielināšanu
© VISAS TIESĪBAS IR AIZSARGĀTAS 2022

PRIVĀTUMA POLITIKA
REKVIZĪTI